STAŚ

Atrakcje turystyczne Zakopanego

Przyjeżdżając do Zakopanego liczyć możesz na wiele różnorodnych atrakcji turystycznych – serce Tatr to bowiem nie tylko Krupówki oraz Gubałówka, ale także o wiele więcej ciekawych i interesujących miejsc oraz rzeczy, które można robić. atrakcje w zakopanem nigdy się nie kończą, nawet w czasie dłuższego pobytu.
Obowiązkowym punktem wizyty każdego turysty jest jak już wcześniej wspomniano główny deptak miasta czyli Krupówki – świetne miejsce, aby dobrze zjeść, pójść na zakupy, czy też znaleźć pamiątki dla najbliższych. Zwieńczeniem wycieczki po Krupówkach jest plac pod Gubałówką oraz jej szczyt, na który większość turystów wjeżdża kolejką liniową. Bezpośrednio pod Gubałówką także mamy możliwość spróbowania naszych sił w Bungee jumpingu.
Oddalamy się jednak na chwilę od ścisłego centrum Zakopanego, po drodze mijając zabytkowe kościoły i wydostajemy się na szlaki górskie, które wiją się setkami kilometrów wokół lokalnych szczytów – szczególnie tych najważniejszych, Rysów oraz Giewontu. Pomiędzy nimi rozlokowane są liczne stoki narciarskie i wraz z nimi wyciągi w zakopanem Na coraz większej ilości z nich zjeżdżać można także latem, dzięki zastosowaniu sztucznej nawierzchni.
Obojętnie czy przyjedziesz tutaj zimą, czy też latem, czy też obojętnie w którym momencie roku zawsze spotkasz ogromną liczbę turystów także tych z zagranicy. Zakopane jest już wyrobioną marką, która cieszy się ogromną popularnością. Zainteresowanie w ostatnim czasie zwiększa się przez duże, ogólnopolskie imprezy w zakopanem
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
STAŚ
Atrakcje turystyczne Zakopanego